plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Wykładzina do biura – nowa kompozycja od Forbo

Forbo synergy – nowe rozwiązania w kwestii wykładzin do powierzchni biurowych

Synergy to nowa propozycja od firmy Forbo dla powierzchni biurowych. Reklamowana hasłem: 3 wzory, 3 rozmiary, 3 tekstury: 1 kompleksowe rozwiązanie podłogowe do biur.

Na gotowy produkt prezentowany przez producenta składa się połączenie płytek dywanowych Tessera oraz paneli LVT Allula Flex.

W ramach kolekcji Forbo Synergy prezentowane są 3 wzory:

 • linearny wzór ‚Seargrass’ występujący w formie paneli,
 • ekspresywny wzór ‚Hybrid’ w postaci dużych prostokątnych płytek,
 • klasyczny wzór ‚Marble’ zaprezentowany jako tradycyjne płytki 50 x 50 cm,
 • jako dopełnienie występują ekspresywne modele kolekcji Tessera Clarity

Forbo Synergy - wykładzina do biura

Linia produktów reklamowana jest jako otwierająca nowe możliwości w projektowaniu przestrzeni podłogowych w biurach, do czego przyczynić mają się jej modułowy format, oraz rożnorodna funkcjonalność, ekscytujące wzory i kolory.

Zintegrowane kolorystycznie i formatem płytki instalowane są w systemie bez klejowym. Tego typu kompleksowe rozwiązanie polegające na połączeniu podłogi dywanowej i płytek LVT może świetnie sprawdzić się w miejscach gdzie wymagany jest komfort i akustyka tej pierwszej oraz łatwość w pielęgnacji i czyszczeniu tej drugiej (kuchnie, recepcje, hole, itd.).

Gotowe rozwiązanie polegające na synergii tych dwóch światów wykładzin podłogowych może zaoszczędzić czasu w poszukiwaniu i dopasowywaniu podłoża do siebie.

Modułowość płytek zapewnia łatwiejszy montaż, oraz większe pole do popisu w zakresie aranżacji wnętrz. Przy montażu podłogi Forbo Synergy nie ma konieczność stosowania żadnych listew, oraz profili przejściowych, co wpływa bezpośrednio na szybkość instalacji.

Wykładziny te to także bardziej bezpieczne i zdrowsze otoczenie w miejscu pracy: płytka dywanowa dzięki właściwościom akustycznym ogranicza hałas w otoczeniu, a mała emisja lotnych związków chemicznych zwiększa jakość powietrza w pomieszczeniach.

Zapytaj o wykładzinę – skontaktuj się z nami!


Forbo Synergy - wykładzina do biura
Forbo Synergy - wykładzina do biura

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.