Firma Tarkett członkiem Euro-Mat?

9 września 2013
Fox_Tomasz
Tarkett logo

Tarkett Wykładziny – EURO-MAT 2015

Jak co roku, kwiecień w Hiszpanii oznacza event Euro-Mat, który gromadzi dostawców i sprzedających z całej Europy. W tym roku, jedną z 50 zaproszonych firm została firma Tarkett. Spotkanie, mające na celu wzmocnienie współpracy biznesowej oraz przegląd nowoczesnych trendów rynkowych upłynęło pod tematem rosnącego znaczenia handlu elektronicznego i międzynarodowego biznesu dla rynku budowlanego. W czasie eventu przeprowadzono również ponad 620 indywidualnych spotkań pomiędzy zarządzającymi, dyrektorami sprzedaży oraz właścicielami firm.

„Walka” o nagrodę dla dostawców Euro-Mat opierała się na trzech głównych kryteriach: zaangażowanie, komunikacja, współpraca. Tarkett będący głównym producentem podłóg drewnianych i laminowanych wygrał kategorię, stając się jednym z sześciu uhonorowanych firm. Na podium stanął tuż obok tak znanych przedsiębiorstw jak Bosch czy Saint-Gobain.

Zdobyta nagroda odzwierciedla świetny rozwój sieci sprzedażowych i sukces firmy Tarkett we współpracy z innymi.

Eventy Euro-Mat, czyli wiodącej w Europie organizacji zrzeszającej budowlane firmy i sieci handlowe ma na celu wzmocnienie konkurencyjności między średnimi przedsiębiorstwami budowlanymi oraz sieciami handlowymi w Europie poprzez współpracę z międzynarodowymi dostawcami.

Źródło: www.tarkett.plSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www

Tomasz Bieńko