Klejenie wykładzin technologią switchTec®

14 grudnia 2015
Fox_Tomasz
Uzin SwitchTec

Uzin prezentuje nową technologię montażu wykładzin

Technologia klejenie switchTec® to nowy, szybki i nieskomplikowany sposób montażu podłóg zaprezentowany przez firmę Uzin.

Jakie korzyści płyną z proponowanego rozwiązania?

  • Szybkość i prostota montażu
  • Oszczędność czasu i nakładów pieniężnych
  • Polepszenie jakości przeprowadzanych usług
  • Możliwość korzystania z bezpatnych porad i konsultacji budowlanych

Produkty switchTec® to gwarancja szwajcarskiej jakoś produktów, które po rygorystycznych kontrolach opuściły najnowocześniejsze linie produkcyjne w swoim kraju.

Czym więc jest technologia klejenia switchTec®?

Na materiał nośny, którym załóżmy że jest to tkanina (może to być także folia lub siatka) nanosimy klej. Następnie suszymy i zwijamy w rolki. Po starannym dociśnięciu tkaniny do podłoża uzyskujemy najbardziej efektywną siłe klejenia. Produkty opracowane w oparciu o tę metodę stanowią alternatywę dla klejów płynnych przy montażu pokryć podłogowych.

Sigan® – produkt stworzony w oparciu o technologie klejenia switchTec®

Nowy produkt od Uzin umożliwia szybkie i łatwe klejenie wykładziny podłogowej do powierzchni. Sigan® może być później usunięty w całości z powierzchni, bez pozostawiania śladu. Innowacyjność produktu wyznacza nowe standardy dla klejenia wykładzin PCV i wykładzin dywanowych.

Sposób działania

Mikroperformoana folia polietylenowa jest dwustronnie powleczona fabrycznie różnymi klejami dyspersyjnymi. Wytrzymałość klejów jest dopasowana do określonych powierzchni, co w konsekwencji umożliwia późniejsze ewentualne usunięcie bez pozostawienia resztek kleju na podłożu.

SIGAN 1

Jest to wysokowydajna mata obustronnie klejąca. Służy do szybkiego montażu pokrycia na powierzchniach szpachlowanych oraz na płytach wiórowych.

SIGAN 2

Opatentowana, mikroperforowana, obustronnie klejąca i w całości usuwalna folia nośna do układania wykładzin tekstylnych i PCV na podłożach elastycznych.

SIGAN 3

Mata umożliwiająca szybki montaż wykładziny na istniejących płytkach ceramicznych, parkiecie lub panelach z laminatu.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www

Tomasz Bieńko