Dobór materiałów

Komentarze zostały wyłączone

Efekt nawet najpiękniejszej realizacji bardzo łatwo jest zepsuć poprzez zastosowanie błędnych, niewłaściwie dobranych materiałów lub stosując niewłaściwa technologię.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam swobodnie poruszać się po wymagającym rynku pokryć podłogowych. Żaden rodzaj wykładzin nie ma dla nas tajemnic.

Stosujemy zaawansowane technologie wielu uznanych w branży firm, do których należą między innymi Uzin i Bostik. Systemy produktów tych firm, czy to grunty, wylewki, kleje czy też inne specjalistyczne produkty, spełniają wszystkie, nawet najostrzejsze norny ochrony środowiska, jednocześnie w doskonały sposób realizując swoje funkcje. Pozwala nam to przygotować do montażu wykładziny nawet najtrudniejsze podłoże.

Wykładziny dostarczamy zgodnie z projektem. Zwracamy uwagę na wszystkie parametry techniczne oraz jakościowe, a także na wzornictwo, które wpływa na atmosferę w pomieszczeniach. Współpracujemy z liderami rynku, z firmami które tworzą innowacyjne rozwiązania zarówno technologiczne jak i wzornicze. Do tych firm należą między innymi Tarkett, Forbo, Lano, Ideal, Burmatex. Ze względu na nasze doświadczenie i rozeznanie na rynku potrafimy dostarczyć praktycznie każdy wzór wykładziny realizując w ten sposób przyjęty do wykonania projekt.

Zaufaj nam w kwestii doboru materiałów.

… od projektu do efektu…

Potrzebujesz pomocy? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Kontakt