Starfloor Click – dla lubiących częstą zmianę aranżacji

9 sierpnia 2013
Fox_Tomasz
Tarkett Starfloor Click

Zmiana aranżacji w mieszkaniu

Lubisz częstą zmianę aranżacji w swoim mieszkaniu, ale uważasz, że jest to zbyt pracochłonne i zajmuje zbyt wiele czasu? Starfloor Click jest stworzony z myślą o Tobie!

Firma Tarkett od niedawna proponuje w swojej ofercie podłogę Starfloor Click, czyli produkt łatwy w montażu. Aby ułożyć tę podłogę nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi czy kleju. Chcąc zainstalować panele bądź płytki, wystarczy tylko niewielkie przygotowanie podłoża. Dodatkowo – po skończonej instalacji nie mamy zbyt wiele dodatkowej pracy pod postacią sprzątania.

Szeroka gama modnych wzorów, specjalnie przygotowana i dobrana przez projektantów Tarkett’u, stworzona jest z myślą o dopasowaniu jej w każdej aranżacji wnętrza. Wyboru możesz dokonywać między pięknymi i klasycznymi dekorami imitującymi drewno lub kamień a bardziej wyszukanymi designami. Wszystko to, dla zaspokojenia Twojej potrzeby kreatywności.

Starfloor Click ma wiele zalet – jest to produkt odporny na działanie wilgoci, uderzenia i zarysowania. Tak samo, jak większość nowoczesnych produktów, tak i ten został wyprodukowany w poszanowaniu zasad ekosystemu. Podłoga ta jest w 100% przetwarzalna i wykazuje niską emisję VOC – niższą nawet od obowiązujących standardów europejskich.

W ofercie firmy Tarkett znajdują się dwa warianty tego podłoża: Starfloor Click 30 oraz Starfloor Click 50. Ten pierwszy został stworzony z myślą o obiektach mieszkaniowych, gdzie intensywność użytkowania jest mniejsza, natomiast Starfloor Click 50 to produkt idealny dla obiektów, gdzie użytkowanie jest większe, niż przeciętnie.

Są to podłogi przeznaczone dla tych, którzy planują renowację mieszkania, bądź lubią zmieniać jego aranżację co jakiś czas, gdyż mimo szybkiej instalacji i możliwości układania płytek i paneli na istniejącej podłodze nie ma ryzyka jej uszkodzenia, a efekt, jaki można uzyskać, Tarkett określa mianem „zadziwiający”.

Najlepiej, jeżeli przekonasz się sam.

Zapraszamy do naszego sklepu!

Źródło: www.tarkett.plSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www

Tomasz Bieńko