plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Bezpieczeństwo i higiena w pakiecie – podłoga i ściana od Altro w kuchni hotelowej

Wykładzina PCV do kuchni hotelowej

Bezpieczeństwo i higiena w pakiecie – podłoga i ściana od Altro w kuchni hotelowej

BHP to podstawa – ochrona przed poślizgnięciami i nie tylko…

Kuchnia hotelowa to specyficzne miejsce – nie dość, że praca odbywa się tu w szybkim tempie, to jeszcze w pozycji stojącej. Dlatego też bardzo ważne jest, po czym się stąpa. W miejscu, gdzie kluczową sprawą jest bezpieczeństwo personelu, sprawdzą się bezpieczne, antypoślizgowe podłogi Altro (z ang. safety flooring), które zapobiegają poślizgnięciom, nawet wtedy, kiedy podłoga w kuchni jest mokra, zapylona czy zaolejona.

Są to wykładziny wykonane z najlepszego PCV z cząsteczkami korundu i kwarcu. Zostały zaprojektowane tak, aby chroniły przed poślizgiem, były łatwe do czyszczenia i dawały komfort użytkowania – przyjaznego dla naszych stawów. Wykładziny posiadają walory akustyczne dla ochrony przed hałasem w kuchni.

Bezpieczeństwo żywności czyli ochrona przed bakteriami…

Kuchnia

Podłogi i ściany od Altro są wykonane z materiałów PCV zawierających bakteriostat zapobiegający namnażaniu się bakterii. Zarówno bezpieczne wykładziny podłogowe jak i okładziny ścienne Altro Whiterock są nienasiąkliwe i instalowane bezspoinowo, co znacząco odróżnia je od tradycyjnych rozwiązań, takich jak płytki ceramiczne z trudnymi do utrzymania w czystości fugami.

Warto podkreślić, że technologia podłóg i ścian od Altro eliminuje wszelkie miejsca, gdzie mogłyby się ukryć bakterie – nie występują połączenia w narożnikach, gdyż wykładziny są wyoblone, ciągłe i formowane termicznie na miejscu instalacji.

Łatwość utrzymania

Duże, jednorodne i bezspoinowe powierzchnie bezpiecznych podłóg Altro oraz higienicznych okładzin ściennych Altro Whiterock ułatwiają utrzymanie ich w czystości – personel może poświęcić więcej czasu na przygotowanie posiłków, gdyż proces czyszczenia jest szybki i prosty.

Instalacja w pracujących obiektach: czysta, cicha, szybka.

Słowa „remont kuchni” najczęściej budzą przerażenie u osób zarządzających hotelami. Czy można to pogodzić z bezproblemowym funkcjonowaniem hotelu? W większości przypadków – przy dobrej organizacji inwestora oraz wykonawcy – technologie podłóg i ścian Altro pozwalają na realizację nowej podłogi i ściany w kuchni bez konieczności jej zamykania oraz bez uciążliwości remontu dla gości.

Trwałość rozwiązań

Kuchnia

Odporność na udarność okładzin ściennych Altro Whiterock™ daje użytkownikom pewność. Nie ma tu mowy o uszkodzeniach ściany – nawet przy uderzeniach wózków transportowych, ściana pozostaje estetyczna i higieniczna przez cały okres życia. Podobnie rzecz ma się z bezpiecznymi podłogami Altro, gdyż zachowują one swoje walory użytkowe przez cały okres użytkowania, w tym cały czas chronią przed poślizgiem.

Referencje HAACP

Rozwiązania podłóg i ścian Altro do kuchni są certyfikowane przez HACCP International, jako materiały bezpieczne dla żywności (food safe material).

Długoletnie gwarancje producenta

Dla każdego inwestora jest istotne, aby uzyskać jak najlepsze warunki gwarancji na wszystko, co kupujemy – bezpieczne podłogi Altro są objęte długoletnimi gwarancjami (10-15 lat w zależności od produktu), natomiast okładziny ścienne Altro Whiterock™ są objęte aż 20-to letnią gwarancją producenta.

Wykwalifikowani instalatorzy z certyfikatem

Systemy podłóg i ścian Altro dla kuchni są proste do instalacji. Jak każda odpowiedzialna praca, instalacja wymaga wiedzy, doświadczenia, odpowiednich narzędzi i staranności. Autoryzowani instalatorzy Altro wykonają prace zgodnie z powyższymi regułami, w konsultacji i pod nadzorem specjalistów z Altro, co Państwu, jako inwestorom, daje bezcenną wartość – spokojny sen.

Zapraszamy do naszego sklepu!

Źródło: www.altro.pl
Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.