plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Gdy masz dość tradycyjnych, nieestetycznych kratek odwodnieniowych…

Listwy prysznicowe odpływowe

Masz już dość tradycyjnej, nieestetycznej kratki odwodnieniowej pod swoim prysznicem? Najwyższa pora ją wymienić i zacząć cieszyć oczy elegancką listwą ze stali szlachetnej, szkła lub tworzywa sztucznego. Przestrzeń pod prysznicem również można zaaranżować według własnego upodobania!

Dzięki nowoczesnym technologiom, które otaczają nas z każdej strony, możemy sprawić że nawet tak kameralne pomieszczenie, jakim jest łazienka domowa może być zarówno funkcjonalne jak i estetyczne.

Na polskim rynku można znaleźć różnorakie modele rynien odpływowych, które dzięki odpowiedniemu wyborowi rusztu, zabudują nasze stanowisko prysznicowe w wymarzony przez nas sposób. Urządziłeś łazienkę w stylu klasycznym, ze ścianami i podłogą wyłożoną płytkami ceramicznymi? Zapewne przypadną Ci do gustu ruszty odpływowe ze stali szlachetnej, gdzie po wyborze odpowiedniego kształtu i wzoru, możesz jeszcze wybrać upodobany przez siebie wariant – błyszczący, matowy bądź szczotkowany. Wolisz bardziej nowoczesną łazienkę? Możliwe, że zainteresują cię modele rynny prysznicowej z elementem piaskowanego, barwionego szła bądź z kolorowego tworzywa sztucznego.

Nowoczesne kratki odpływowe mają wiele innych zalet, m.in. ruszty tych rynien po zamontowaniu tworzą powierzchnię idealne równą z podłogą brodzika. Takie rozwiązanie nie tylko lepiej się prezentuje, ale również zapewnia dodatkową przestrzeń pod natryskiem. Dodatkowo, ten typ odwodnieni daje nam dużo większą swobodę aranżacji, ze względu na dużo łatwiejszy i prawie niewidoczny proces instalacji. Należy również wspomnieć o komforcie użytkowania tego typu odwodnień, czyli o łatwości utrzymania rynny w czystości.

Wysoka funkcjonalność oraz niewielka wysokość konstrukcyjna odwodnień liniowych sprawia, że może być ona montowana zarówno w nowo budowanych obiektach, modernizowanych budynkach a nawet w starym budownictwie.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!

Źródło: www.e-floors.pl

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.