plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Kreatywnie w Nowym Roku.

Wraz z nowym rokiem zdecydowałeś się na zmianę wykładzin podłogowych? Poszukujesz nietypowego i kreatywnego rozwiązania? Kolekcja Marmoleum Click Forbo Flooring powinna Ci ułatwić zadanie!

Marmoleum Click to higieniczna, ekologiczna i zdrowa podłoga w formie paneli oraz płytek podłogowych. Naturalne linoleum stanowi wierzchnią warstwę, która jest mieszanką żywic, mączki drzewnej, wapieni, oleju lnianego oraz pigmentów sprasowanych z podkładem z juty. Dzięki tym wszystkim składnikom, podłoga jest antystatyczna i bakteriostatyczna.

Kolejna warstwa to płyta HDF z wyprofilowanym piórem i wpustem, które pasują do siebie idealnie i trwale – nawet bez użycia kleju. Natomiast, jeśli chodzi o warstwę spodnią, to jest to naturalny korek, który dodatkowo wycisza pomieszczenie i stanowi naturalny akumulator ciepła.

Kolekcja przyciąga uwagę bardzo odważną kolorystyką, zachęcając do tworzenia oryginalnych kompozycji na podłodze.

Całkowita grubość podłogi wynosi 9.8mm i jest dostępna w panelach oraz płytkach. Układa się je identycznie, jak panele bezklejowe – czyli szybko i bardzo prosto. Wystarczy tylko wcisnąć pióro we wpust, tworząc szczelne połączenie. Daje nam to możliwość kilkakrotnego rozkładania i ponownego składania marmoleum oraz szybkiej możliwości wymiany uszkodzonego panelu.

W kolekcji znajdziemy 22 wzory przyciągające wzrok modną oraz śmiałą kolorystyką. Innym atutem tej kolekcji jest fakt, że bakterie nie utrzymują się na tej powierzchni. Dlatego też, każdy znajdzie coś dla siebie – w zależności od potrzeb miejsca, gdzie ma zostać położona. Doskonale sprawdzi się w szpitalach oraz ośrodkach służby zdrowia.

Nie zapominajmy jednak, że marmoleum jest ciepłe i przytulne, dlatego też poleca się je do pokoi dzieci, które często biegają boso, tworząc z podłogi najlepsze miejsce zabaw.

Sprawdź naszą ofertę!

 

Źródło: e-mieszkanie.pl

 

 

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.