plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Na ratunek długotrwałym remontom!

Długotrwała renowacja wykładziny

Współczesny świat? Obecnie już nikogo nie dziwi tempo, dynamika i częstotliwość zmian otoczenia. Poprzez nowoczesność staliśmy się też dużo bardziej wymagający i czujemy ciągłą potrzebę wyrażania swojej indywidualności i odrębności w szarej masie otoczenia. Tym bardziej, że ta potrzeba zmian nie kończy się tylko na własnym wyglądzie. Od dawna pragniemy równie częstych zmian wnętrz w których żyjemy. Dlatego też, dlaczego nie mielibyśmy mieć możliwości zmian podłogi tak samo często jak np. mebli czy koloru ścian?

Zapewne, jak każdy z nas podczas odświeżania czy zmian w aranżacji, miałeś ochotę na zmianę wykładziny. Dotychczas starałeś się jednak z tego rezygnować, z przyczyn dla każdego oczywistych – zrywanie starej posadzki, usunięcie resztek kleju, wyrównanie podłoża, montaż nowej posadzki. I nagle, gdyby realizować nasze marzenia z małego, bezproblemowego odnawiania pokoju tworzy nam się gruntowny remont, na który mało kto ma czas, chęci i pieniądze.

Dlatego też, biorąc pod uwagę fakt, że czas staje się coraz cenniejszą walutą, firma Uzin, stworzyła technologię, dzięki której częsta wymiana podłogi staje się łatwa, szybka i bezproblemowa. Mowa tu o technologii SwitchTec®, nowatorskiej, nieskomplikowanej i zaskakująco szybkiej metodzie klejenia zarówno elastycznych jak i dywanowych wykładzin podłogowych.

Jak to działa?
Materiałem nośnym jest wysuszona i zawijana w rolki folia polietylenowa Sigan® pokryta dwustronnie nałożonym klejem dyspersyjnym. Po usunięciu warstwy ochronnej uzyskuje się powierzchnię o maksymalnej sile klejenia. Sigan® można przyklejać już do istniejącej podłogi bądź do masy szpachlowej, a wytrzymałość nakładanych klejów jest dopasowywana do rodzaju podłoża.

Montaż, demontaż? Szybko i bez problemów!

Nowoczesna technologia zapewnia na tyle łatwy i szybki montaż, że nawet laik poradzi sobie z jego wykonaniem. Materiał nośny ma mikroperforację oraz kanaliki odpowietrzające, co zabezpiecza nas przed pojawieniem się nieestetycznych i wpływających na funkcjonalność podłogi pęcherzy. Dodatkowym atutem jest fakt, że na tak zamontowaną wykładzinę można od razu wchodzić i poddawać ją obciążeniom.
Jednak szybki montaż to nie wszystko. Jeżeli lubisz częste zmiany, wiesz zapewne, że równie ważna jest możliwość błyskawicznego i bezproblemowego usunięcia starej wykładziny. Technologia SwitchTec® pozwala nam na całkowite usunięcie wykładziny, bez pozostawiania resztek kleju. Po jakimś czasie dochodzisz jednak do wniosku, że ta wcześniejsza wykładzina była lepsza? W takim razie, możesz bez obawy o uszkodzenia zdemontować tą i ponownie cieszyć się wykładziną sprzed „remontu”.

Jak się domyślacie, nowoczesna technologia SwitchTec® sprawdzi się nie tylko w naszych domach, ale również na wszystkich przestrzeniach komercyjnych, gdzie liczy się czas. Dobrym przykładem będą np. wykładziny hotelowe bądź wykładziny do supermarketów, sklepów, oraz centrów handlowych, gdzie wymiana wykładziny jest konieczna, a nie mamy ochoty wyłączać obiektu z użytku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Źródło: www.e-floors.pl

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.