plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Nawierzchnie do obiektów sportowych – Tarkett

Firma Tarkett prezentuje kompleksowe rozwiązania do obiektów sportowych – wykładziny i nawierzchnie sportowe. Produkty rekomendowane są jako najlepszy wybór podłogi do każdej dyscypliny sportowej i do każdego obiektu sportowego.

Wykładziny sportowe firmy TARKETT

Wykładziny sportowe to bardzo częsty wybór w tego typu placówkach sportowych na całym świecie. Wykładzina sportowa ma za zadanie nie tylko ładnie wyglądać na hali, powinna wręcz wspierać użytkowników w prowadzonych zajęciach sportowych, zapewnić im bezpieczeństwo w użytkowaniu, ograniczyć ryzyko kontuzji, oraz zapewnić komfort i przyjemność użytkowania. Produkty, które w swojej ofercie posiada Tarkett spełniają wszystkie wymienione wyżej wymagania.

Typy nawierzchni sportowej jakie oferuje Tarkett:
Omnisport
– podłogi winylowe,
– linoleum,
– podłogi drewniane.

Nawierzchnia sportowa Omnisports

To wielofunkcyjna, winylowa wykładzina sportowa, przeznaczone do wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń sportowych. Wykładzina dostępna jest w kilku grubościach, tak aby jak najlepiej zapewnić amortyzację wstrząsów, zależnie od ich siły i stopnia eksploatacji, oraz rodzaju zajęć i czynności sportowych uprawianych w danym obiekcie.

Omnisports Compact

Grubość całkowita tej nawierzchni sportowej to 2 mm. Wykładzina wymaga montażu na drewnianej konstrukcji podkładowej aby spełnić normę EN 14904. Zaletą wykładziny jest możliwość instalacji również w miejscach, które przylegają do miejsc wzmożonej aktywności sportowej, dzięki temu cała sala – zarówno samo miejsce gry jak i miejsce mniej narażone na wzmożony i intensywny ruch mogą być ujednolicone.

Omnisports Speed

Grubość całkowita tej nawierzchni to 3,45 mm. Wykładzina Omnisport Speed przeznaczona do instalacji na konstrukcji Lumaflex Duo (spełnia normę EN 14904).

Omnisports Training

Wykładzina posiada punktowo elastyczną nawierzchnię winylową o grubości równej 6,5 mm. Nawierzchnia Omnisports Training charakteryzuje się wysokim stopniem pochłaniania nacisku i zapewnia właściwe podparcie dla stóp dzięki swoim dobrym właściwością sportowym.

Omnisports Excel

Gruba na 8,3 mm Elastyczna punktowo nawierzchnia wykonana z winylu, charakteryzująca się sprężystością w kontakcie z odbijaną piłką oraz bardzo wysokim poziomem pochłania wstrząsów. Zapewnia świetną kontrolę pod stopami.

OmniSport Reference

Wykładzina sportowa winylowa, punktowo elastyczna o grubości 6,5 mm. Charakteryzuje się wysokim stopniem pochłaniania nacisku i dobrymi właściwościami sportowymi, oraz zapewnia odpowiednie podparcie dla stopy użytkownika.Źródło: obiektowe.tarkett.pl

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.