plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Wykładziny dywanowe Balsan – nowości w ofercie

Wykładziny dywanowe Balsan – sprawdź co nowego mamy do zaoferowania

Uznany producent wykładzin dywanowych zarówno w płytce jak i w rolce, firma Balsan stale stara się sprostać oczekiwaniom klientów z różnych branż i segmentów przemysłu oraz usług: począwszy od właścicieli sklepów, poprzez szkoły i biura, hotele, aż po restauracje kończąc na mieszkaniach. Wykładziny dywanowe oferowane przez Balsan zaskakują – swoją świeżością i pomysłowością – designerzy prześcigają się w tym, żeby wykładzina nie była nudnym elementem drugiego planu wystroju wnętrz.

Czytając o podłodze, która może inspirować lub wpływać na nasze samopoczucie początkowo można uśmiechnąć się pod nosem. Dopiero przeglądając wzorniki wykładzin można dojść do wniosku, że wykładzina i podłoga są równie ważnym elementem wnętrza jak nowe meble lub kino domowe. Wykładzina być może nie wpływa na nas z taką bezpośredniością jak wyżej wymienione, to jednak wpływ ten da się z czasem na pewno odczuć.

Balsan
Balsan
Balsan

Bogactwo wzornictwa i kolorów sprawi, że każdy poszukujący nowej wykładziny może stąd wyjść ze swoją rolką (lub kartonem płytek).

Balsan
Balsan
Balsan

Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli, całą ofertę na wykładziny dywanowe Balsan tradycyjnie znaleźć można w naszym sklepie.

Season – Summer & Winter

Balsan

Płytki dywanowe inspirowane porami roku.

Baw się kolorami dzięki nowej kolekcji płytek dywanowych: Summer & Winter. Dwa produkty uzupełniają się nawzajem we wspólnych kompozycjach, wnosząc światło, blask i ożywienie do pomieszczeń, od lata do zimy z dynamizmem, energią i witalnością!


District – Soho

Balsan

Wykładzina, która pomoże stworzyć Ci zupełnie nową wizję Twojego biura.

Kolekcja płytek dywanowych, na którą składają się modele Soho, Odeon i Brooklyn. Świetnie spisuje się jako wykładzina do pomieszczeń biurowych wprowadzając powiew inspiracji swoim niezwykłym wyglądem, oraz efekt wsparcia w komforcie użytkowania.


Design Concept – Constellation

Balsan

Elegancka wykładzina dywanowa welurowa drukowana, o gęstym i mocnym runie, z przeznaczeniem do pokoi i korytarzy, holów, restauracji, hoteli, biur, sklepów i muzeów.

Wspaniałe możliwości personalizacji wynikające z zaskakujących harmonii kolorów i wyrafinowanych lub bardziej żywiołowych ponadczasowych projektów grafik.


Infini Design – Kilt

Balsan

Kolekcja Infini Projekt prezentuje nową koncepcję wykładzin tekstylnych inspirowanych odcieniami materiałów stosowanych w architekturze.

Bogactwo grafiki i materiałów sprawia, że to idealne rozwiązanie do podłóg w miejscach pracy, stając się źródłem nieskończonej emocjonalnej inspiracji.
There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.