plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Oferta kuponowa na wykładziny obiektowe – Wykładziny PCV

Wykładzina PVC

Oferta kuponowa na wykładziny obiektowe – Wykładziny PCV

Poszukujesz wykładziny do swojego obiektu?

Duża szansa że po zapoznaniu się z tym artykułem zakończysz swoje poszukiwania.

Poniższe wykładziny dostępne są w sprzedaży kuponowej! (istnieje możliwość zamówienia określonego wymiaru).

Zapoznaj się ze zróżnicowaną ofertą, którą prezentujemy poniżej, w razie pytań – skontaktuj się z nami, a fachowo doradzimy i pomożemy w wyborze!

Wykładziny elastyczne (PCV)

GRAND

Ta wyjątkowo odporna na ścieranie i środki chemiczne wykładzina PCV została wykonana dla obiektów o wyjątkowo dużym, intensywnym natężeniu ruchu. Dlatego GRAND jest tak bardzo popularny w placówkach szkolnych, szpitalach, biurach, urzędach i obiektach handlowych. Dodatkowa, unikalna powłoka znacznie ułatwia zachowanie czystości. Klienci wybierają również tę wykładzinę ze względu na łatwość montażu i nowoczesne wzornictwo – wszystkie te cechy sprawiają, że dla niektórych wykładzina PCV GRAND jest jedynym słusznym wyborem.

grand
grand

Skontaktuj się z doradcą
ECLIPSE

To co wyróżnia tę wykładzinę to użyta specjalna technologia PUR, dzięki której wykładzina nie wymaga woskowania ani pastowania – przez całe życie produktu! Często używana jest w szkołach, ośrodkach zdrowia i innych budynkach użyteczności publicznej. Konkurencyjna cena sprawia że jest ona jednym z najczęstszych wyborów spośród wykładzin z użytą technologią PUR. Oczywiście wykładzina jest w stanie znieść duże natężenie ruchu oraz ruch mebli na kółkach.

ECLIPSE
turboSkontaktuj się z doradcą
Wykładziny LVT

PUREWOOD

Powierzchnie naturalne takie jak drewno i kamień świetnie się prezentują, jednak łatwo ulegają zniszczeniu, wraz z czasem użytkowania. Technologia użyta do produkcji wykładzin LVT pozwoliła na osiągnięcie czegoś niesamowitego – fotorealistycznego wyglądu tekstury imitującej powłokę naturalną oraz dużej wytrzymałości wykładziny winylowej. Wykładziny LVT (nazwa pochodzi od określenia Luksusowe Płytki Winylowe) nie są jeszcze tak popularnym wyborem wśród klientów, często ze względu na brak wiedzy i świadomości ich właściwości i świetnej prezencji. Za jakiś czas mogą okazać się jedynym wyborem dla osób ceniących elegancję bez utraty praktyczności.

PUREWOOD
PUREWOOD
PUREWOODSkontaktuj się z doradcąThere are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.