plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Oferta kuponowa na wykładziny obiektowe – Wykładziny Dywanowe

Poszukujesz wykładziny do swojego obiektu?

Duża szansa że po zapoznaniu się z tym artykułem zakończysz swoje poszukiwania.

Poniższe wykładziny dostępne są w sprzedaży kuponowej! (istnieje możliwość zamówienia określonego wymiaru).

Zapoznaj się ze zróżnicowaną ofertą, którą prezentujemy poniżej, w razie pytań – skontaktuj się z nami, a fachowo doradzimy i pomożemy w wyborze!

Wykładziny dywanowe

DECO

Jeżeli szukasz wykładziny do biura lub pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu – to idealny wybór. Dodatkową zaletą jest budowa, która uniemożliwia głębokie wnikanie brudu w wykładzinę – co wiąże się z dużo łatwiejszym czyszczeniem. Kojarzysz niepożądane zjawisko „filcowania się” wykładziny? Tutaj tego nie uświadczysz – dzięki wysokiej jakości poliamidowi z którego wykonano runo. Wykładzina świetnie znosi także ruch krzeseł na kółkach, które nie utworzą na niej wgnieceń, oraz nie niszczą jej.

deco
deco
deco
deco

Skontaktuj się z doradcąTURBO

Doskonałą tańszą alternatywą dla droższego poliamidu jest wysokiej jakości polipropylen – również świetnie sprawdzający się w pomieszczeniach biurowych. Wykładzina świetnie nadaje się do niewielkiego biura, lub pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu. Polipropylen również pozwoli Ci na łatwiejsze czyszczenie, zapobiegając głębokiemu wchłanianiu się brudu.

turbo
turboSkontaktuj się z doradcąAVENUE

Wykładzina w płytce to bardzo wygodne i coraz częściej wybierane rozwiązanie. Zniszczenie bądź silne zabrudzenie wykładziny w jednym miejscu nie musi już wiązać się z wymianą całej powierzchni. Wystarczy wymiana pojedynczego modułu – płytki. AVENUE, do którego produkcji użyto poliamidu barwionego w masie, jest wyjątkowo trwałe na odbarwienia podczas użytkowania – kolor na długi czas pozostanie nasycony – jak pierwszego dnia użytkowania.

avenue
avenue
avenueSkontaktuj się z doradcąThere are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.