plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Posadzki żywiczne czyli „obrazy na podłodze”

Nadchodzi czas, kiedy to posadzki żywiczne powoli przenoszą się z hal produkcyjnych, korytarzy czy restauracji do mieszkań. Spowodowane jest to wieloma możliwościami, które daje ten typ posadzki. Jest to nie tylko funkcjonalność czy wytrzymałość ale również sztukę dającą oryginalny wygląd naszym domowym pomieszczeniom.

Ten typ posadzki pozwala przede wszystkim na kreatywność. Choć niewiele firm potrafi wykonać stylową i niepowtarzalna posadzkę, to jednak wraz ze wzrostem zainteresowania tego typu usługami, rosną przecież kompetencje pracowników.

Posadzki żywiczne umożliwiają wykorzystanie niemal całej palety barw i kształtów, wykonanie różnych motywów, a nawet umieszczenie w naszej posadzce przedmiotów – zdjęć, napisów czy np. banknotów =). Dlatego też, niezaprzeczalną zaletą tego typu posadzek jest spełnienie naszych indywidualnych wizji wręcz w 100%.

Posadzka żywiczna znajdzie swoich zwolenników praktycznie na każdym poziomie – miłośnicy sztuki mogą stworzyć własną, „podłogową” galerię sztuki, minimaliści ceniący ład i harmonię docenią posadzkę żywiczną za jej prostotę i niepowtarzalną gładkość.

Posadzki żywiczne pozwalają więc na zbudowanie wnętrza spójnego z tożsamością mieszkańców, a wykorzystanie dowolnych elementów do zatopienia w żywicy pozwoli zachować najlepsze wspomnienia na długie lata.

Jak już zauważyliśmy, możliwości twórcze są nieograniczone. Jednak nie tylko to jest atutem tych podłóg. Na uwagę zasługuje również fakt solidności tej posadzki, która będzie służyła nam przez wiele lat.

Korzystając z żywić należy zwrócić uwagę na bardzo istotne cechy funkcjonalne np. żywice mogące przewodzić prąd czy te o właściwościach antypoślizgowych. Dodatkowo, posadzka ta sprawdzi się również podczas montażu ogrzewania podłogowego, które coraz częściej gości w naszych domach.

Ostatnim, z wielu atutów przemawiających na korzyść żywicznych posadzek jest ich prostota w pielęgnacji. Bardzo szybka i prosta, podstawowa pielęgnacja pozwoli na cieszenie się nie tylko ich funkcjonalnością ale również artystycznym pięknem przez długi czas.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Źródło: www.e-floors.pl

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.