plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Wykładzina bez widocznych zarysowań?

RZ Refresher – wykładzina bez zarysowań!

Firma RZ należy do znanego koncernu UZIN Utz AG i zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Firma ta wyszła naprzeciw problemom związanym z nierównomiernym użytkowaniem podłóg i ułatwiła odłożenie generalnego remontu na później.

Dzięki ich pracy, możemy Państwu przedstawić istniejący od niedawna na polskim rynku nowy, rewolucyjny produkt. RZ Refresher to olej, który wtapiając się w istniejącą już powierzchnię, usuwa zarysowania i oznaki zużycia, np. na designerskich wykładzinach winylowych nie pozostawiając przy tym widocznych śladów.

RZ Refresher

RZ Refresher to szybko utwardzający się preparat olejowy, który sprawdzi się podczas retuszowania lekkich zarysowań bądź oznak zużycia. Główną zaletą tego dwuskładnikowego preparatu jest to, że po zakończonej aplikacji i wyschnięciu produktu, nie zmienia on połysku istniejącej powierzchni – dzięki temu, z powodzeniem może być stosowany tylko na niektórych fragmentach podłogi, nie wyróżniając się w stosunku do całej powierzchni.

Produkt znajdzie zastosowanie nie tylko w zaciszu własnego domu, gdzie z powodu złej pielęgnacji lekko uszkodziliśmy naszą wykładzinę, ale również sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej: szkołach, przedszkolach, restauracjach czy sklepach.

Dane techniczne:

rz refresher

 • Czas schnięcia: 4h w domach, 12h w obiektach o dużym natężeniu ruchu,
 • preparat dwuskładnikowy,
 • proporcje mieszania: 4:1,
 • zużycie: ok. 10g/ m2,
 • wymieszanego produktu nie należy szczelnie zamykać.
 • Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!

  Źródło: www.e-floors.pl

  Recent posts

  There are no comments.

  Dodaj Komentarz

  Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.