plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

DOMOTEX 2014

Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX

Odwiedziliście Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX Jeżeli nie, macie na to jeszcze dosłownie 2 dni!

W tym roku największa impreza targowa branży podłogowej odbywała się w dniach 11-14 stycznia w Hanowerze! Wg szacunków organizatorów w roku 2014 na The Floor Fashion Show pojawi się ponad 1400 firm z 60 krajów oraz ponad 40 000 zwiedzających z aż 80 krajów.

Targi DOMOTEX to najważniejsza europejska impreza wystawiennicza tej branży. Co roku w stolicy Dolnej Saksonii prezentowane są różnego rodzaju pokrycia – począwszy od dywanów i wykładzin, poprzez kamień i drewno, kończąc na posadzkach dedykowanych tarasom i balkonom. W wydarzeniu udział biorą również wytwórcy sprzęty specjalistycznego, oferując swoje rozwiązania dotyczące montażu i pielęgnacji podłóg.

Wydarzenie to zyskało swoją popularność i wysoką rangę nie tylko ze względu na sporą różnorodność produktów, ale również ze względu na samych wystawców. W dniach 11-14 stycznia Hanower odwiedzą jedni, z najbardziej liczących się producentów, którzy w planach mają opublikowanie swoich nowości.

Nie dziwi więc fakt, że targi DOMOTEX traktowane są jako wyznacznik trendów i swoisty papierek lakmusowy rynku branży podłogowej. Dodatkowo, wymianie doświadczeń i opinii sprzyjają także spotkania i konferencje, które towarzyszą temu wydarzeniu. A jak wiadomo – nowe znajomości procentują – targi odwiedzane są w głównej mierze przez profesjonalistów, również spoza Niemiec. Według badań organizatorów, aż 93% uczestników targów dostrzega realne korzyści płynące z udziału w DOMOTEXIE.

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.