plen
 1. Login:
  Hasło:

  Przypomnij hasło | Zarejestruj się

 2. Nóż do spawów "Mozart 2 w 1"
  Szlifierka parkietów ARIES
  Gilotyna MR-630
 3. ZAPISZ SIĘ!
  Otrzymasz ofertę na
  przecenione produkty!

zadzwoń do nas

(0 61) 8 111 003

Firma Tarkett członkiem Euro-Mat?

Tarkett Wykładziny – EURO-MAT 2015

Jak co roku, kwiecień w Hiszpanii oznacza event Euro-Mat, który gromadzi dostawców i sprzedających z całej Europy. W tym roku, jedną z 50 zaproszonych firm została firma Tarkett. Spotkanie, mające na celu wzmocnienie współpracy biznesowej oraz przegląd nowoczesnych trendów rynkowych upłynęło pod tematem rosnącego znaczenia handlu elektronicznego i międzynarodowego biznesu dla rynku budowlanego. W czasie eventu przeprowadzono również ponad 620 indywidulanych spotkań pomiędzy zarządzającymi, dyrektorami sprzedaży oraz właścicielami firm.

„Walka” o nagrodę dla dostawców Euro-Mat opierała się na trzech głównych kryteriach: zaangażowanie, komunikacja, współpraca.Tarkett będący głównym producentem podłóg drewnianych i laminowanych wygrał kategorię, stając się jednym z sześciu uhonorowanych firm. Na podium stanął tuż obok tak znanych przedsiębiorstw jak Bosch czy Saint-Gobain.

Zdobyta nagroda odzwierciedla świetny rozwój sieci sprzedażowych i sukces firmy Tarkett we współpracy z innymi.

Eventy Euro-Mat, czyli wiodącej w Europie organizacji zrzeszającej budowlane firmy i sieci handlowe ma na celu wzmocnienie konkurencyjności między średnimi przedsiębiorstwami budowlanymi oraz sieciami handlowymi w Europie poprzez współpracę z międzynarodowymi dostawcami.

Zapraszamy, do zapoznania się z naszą ofertą Tarkett!

Źródło: >www.tarkett.pl

Recent posts

There are no comments.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.