Wykładzina bez widocznych zarysowań?

23 sierpnia 2013
Fox_Tomasz
RZ Refresher UZIN

RZ Refresher – wykładzina bez zarysowań!

Firma RZ należy do znanego koncernu UZIN Utz AG i zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Firma ta wyszła naprzeciw problemom związanym z nierównomiernym użytkowaniem podłóg i ułatwiła odłożenie generalnego remontu na później.

Dzięki ich pracy, możemy Państwu przedstawić istniejący od niedawna na polskim rynku nowy, rewolucyjny produkt. RZ Refresher to olej, który wtapiając się w istniejącą już powierzchnię, usuwa zarysowania i oznaki zużycia, np. na designerskich wykładzinach winylowych nie pozostawiając przy tym widocznych śladów.

RZ Refresher

RZ Refresher to szybko utwardzający się preparat olejowy, który sprawdzi się podczas retuszowania lekkich zarysowań bądź oznak zużycia. Główną zaletą tego dwuskładnikowego preparatu jest to, że po zakończonej aplikacji i wyschnięciu produktu, nie zmienia on połysku istniejącej powierzchni – dzięki temu, z powodzeniem może być stosowany tylko na niektórych fragmentach podłogi, nie wyróżniając się w stosunku do całej powierzchni.

Produkt znajdzie zastosowanie nie tylko w zaciszu własnego domu, gdzie z powodu złej pielęgnacji lekko uszkodziliśmy naszą wykładzinę, ale również sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej: szkołach, przedszkolach, restauracjach czy sklepach.

Dane techniczne:

 • Czas schnięcia: 4h w domach, 12h w obiektach o dużym natężeniu ruchu,
 • preparat dwuskładnikowy,
 • proporcje mieszania: 4:1,
 • zużycie: ok. 10g/ m2,
 • wymieszanego produktu nie należy szczelnie zamykać.
 • Źródło: www.e-floors.pl

  

  Skontaktuj się z naszymi fachowcami

  Dział wykładzin:

  Robert Lutomski
  Beata Wojciechowska
  Adam Jankowski
  Piotr Balcerzak

  Dział wykładzin:

  Joanna Grzeszkiewicz

  Doradztwo techniczne:

  Zenon Marcinowski

  Dział narzędzi; logistyka i administracja

  Katarzyna Lewandowska

  Kontakt odnośnie serwisu www

  Tomasz Bieńko