Wylewka samopoziomująca – nowy produkt firmy WEBER.

23 września 2013
Fox_Tomasz
WEBER Samopoziomująca

weber.floor Poziom

Całkiem niedawno, do licznej już grupy produktów marki Weber dołączyła nowa wylewka samopoziomująca weber.floor poziom. Służy ona do szybkiego wykonywania bardzo gładkich podkładów pod posadzki zarówno w mieszkaniach jak i obiektach użyteczności publicznej. Jej specjalna receptura i właściwości wyrobu pozwalają na szybkie i skuteczne wykonanie zamierzonych prac przez wykonawców o mniejszym doświadczeniu oraz inwestorów, którzy samodzielnie chcą przygotować podłoże pod wykładziny. Dlatego też, nowy produkt Weber doskonale sprawdzi się również podczas realizacji średnich bądź mniejszych inwestycji budowlanych.

Jak wiadomo, firma Weber już od ponad 40 lat zdobywa cenne doświadczenie w produkcji podkładów podłogowych i posadzek. Jest także światowym liderem w dziedzinie samopoziomujących mas podłogowych. W swoich wyrobach wykorzystuje innowacyjne receptury, które  nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji.

Podczas wykańczania czy remontu pomieszczeń każdy przykłada dużą wagę do właściwości i jakości stosowanych produktów. Ale jest coś jeszcze – czas wykonywanej pracy. Dlatego też, w takich momentach niezastąpiona okaże się wylewka samopoziomująca weber.floor poziom. Nowa wylewka jest gotowa do użycia od razy po połączeniu suchej mieszanki z wodą i już po upływie 4-6 godzin można przemieszczać się po podłożu. Równie szybko można zacząć dalsze prace, przykładowo – już po upływie 24 godzin można układać płytki ceramiczne. Jak wiadomo – czas to pieniądz, dlatego też wcześniejsze zakończenie prac i szybsze oddanie pomieszczeń do użytku jest pożądane przez każdego z nas.

Innowacyjna receptura nowej wylewki sprawia, że produkt ma bardzo dobre właściwości samopoziomujące. Pozwala zatem, na szybkie uzyskanie gładkiej i równej powierzchni pod różnego rodzaju podłoża – wykładziny, płytki ceramiczne, panele podłogowe itp. Dodatkowym atutem weber.floor poziom jest to, że z taką samą skutecznością może być stosowany w pomieszczeniach zarówno suchych, wilgotnych, jak i mokrych (łazienki, kuchnie itp.). Wylewka ta sprawdzi się również podczas wygładzania podkładów z ogrzewaniem podłogowym, oraz na podłożach betonowych czy jastrychach cementowych.

Źródło: www.e-floors.plSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www

Tomasz Bieńko