Polityka prywatności

POSTANOWIENIA OGÓLNE


Wykladziny.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis www.wykladziny.pl. Gromadzone dane identyfikacyjne Klientów są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji wysyłki newslettera, oraz ewentualnego kontaktu z klientem. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony.

Zapisując się do newslettera akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Wykladziny.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób witrynę internetową wykladziny.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu www.wykladziny.pl.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, prosimy nie korzystać z witryny.


DANE OSOBOWE


W czasie korzystania z serwisu www.wykladziny.pl możecie zostać poproszeni o podanie adresu e-mail w celu wysyłki newslettera. Wypełniając formularz należy podać dane osobiste, w postaci adresu e-mail, niezbędnego do wysyłki newslettera.

Na naszych stronach nie publikujemy żadnych Spisów Klientów, nie udostępniamy i tym bardziej nie sprzedajemy ich danych komukolwiek. Każdy nasz Klient samodzielnie i suwerennie decyduje w jakiej formie i które swoje dane udostępnia.


PRAWA KTÓRE PAŃSTWU PRZYSŁUGUJĄ


W każdej chwili mają Państwo prawo żądania dostępu do przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Państwa dotyczą. Ponadto mogą Państwo zażądać od nas sprostowania lub usunięcia przez nas informacji o sobie, jak również ograniczenia przetwarzania Państwa danych. Jeżeli mają Państwa zastrzeżenia do przeprowadzanego przez nas przetwarzania danych, mają Państwa prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku chęci usunięcia swoich danych lub sprawdzenia jakie Państwa dane posiadamy prosimy o kontakt pod adresem admin@wykladziny.pl.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www