Producenci chemii

Ten post jest także dostępny w: en

Bostik należy do wiodących producentów chemii budowlanej i klejów przemysłowych. Firma stale wprowadza na rynek innowacyjne produkty, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź w sklepie

Szwajcarska firma Pramol-Chemie jest wiodącym na rynku europejskim producentem profesjonalnej chemii budowlanej. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza wieloletnim badaniom, innowacyjnym rozwiązaniom i przede wszystkim wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Sprawdź w sklepie

Schonox posiada wiodącą pozycję na wielu europejskich rynkach z kompletnym asortymentem klejów dla budownictwa, do instalowania płytek ceramicznych, parkietów i wszystkich rodzajów wykładzin podłogowych.

Sprawdź w sklepie

Firma z ponad 100-letnią tradycją, która swój sukces zawdzięcza w dużej mierze zaufaniu i rzetelności. W jej ofercie znajdują się materiały chemii budowlanej do instalacji i eksploatacji podłóg.

Sprawdź w sklepie

Weber jest producentem wielu znanych i uznanych na rynku materiałów budowlanych oraz kompleksowych rozwiązań, m.in. z zakresu podkładów podłogowych i posadzek.

Sprawdź w sklepieSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www