Wykładziny Timzo

tribeca-colour-light-grey

W PHU Fox oferujemy Klientom wytrzymałe i nowoczesne wykładziny, pochodzące wyłącznie od uznanych producentów. Wykonane z rozmaitych materiałów, takich jak poliamid czy polipropylen, sprawdzą się one w miejscach o bardzo zróżnicowanym natężeniu ruchu. Wykładziny Timzo to doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących tanich, a zarazem funkcjonalnych produktów do biur. Zapewnią one nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo – niezwykle ważne w miejscu pracy.

Wykładziny Timzo – właściwości

Oferowane w naszym sklepie wykładziny są wytrzymałe i trudnościeralne. Dzięki temu doskonale sprawdzą się one w strefach dużego natężenia ruchu. Polipropylen, z którego wykonane zostało pokrycie wykładzin cechuje się dobrą odpornością na uszkodzenia, a nadto jest dużo łatwiejszy w pielęgnacji od produktów poliamidowych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferowane w PHU Fox wykładziny Timzo są estetyczne oraz zapewniają niezwykle komfortowe użytkowanie. W naszym sklepie każdy Klient ma możliwość wyboru koloru spośród obszernej palety barw zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wykładziny Timzo w atrakcyjnych cenach

Oferowane wykładziny polipropylenowe są znacznie tańsze od ich odpowiedników poliamidowych, nie różniąc się przy tym od nich pod względem jakości. Dzięki temu wykładziny Timzo stanowią prawdziwą okazję dla tych Klientów, którzy poszukują ekonomicznych i trwałych rozwiązań. Cennik PHU Fox ustalany został na poziomie satysfakcjonującym dla Klienta i przesądza on o atrakcyjności całej oferty.

Wykładziny Timzo – nie tylko sprzedaż

W firmie PHU Fox zajmujemy się nie tylko sprzedażą wysokiej jakości wykładzin, ale również świadczmy profesjonalne usługi montażu czy doradztwa. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by zakupić produkt, a następnie skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Na naszej stronie internetowej znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych modeli i ich właściwości. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących propozycji prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa usług.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www