Wykładziny hotelowe

Forbo Marmoleum Open Day

Zaprojektowanie wnętrz hotelowych to zadanie trudne i złożone. Jednym z najważniejszych elementów wnętrza, o które musimy zadbać jest podłoga. W firmie PHU Fox doskonale zdajemy sobie sprawę z rozmaitych potrzeb Klientów w tym zakresie, dlatego też oferujemy szereg specjalnych wykładzin hotelowych – przygotowanych w trosce o najdrobniejsze szczegóły.

Wykładziny hotelowe – liczne zalety

Dostępne na naszej stronie internetowej wykładziny hotelowe zapewnią odpowiedni komfort użytkowania wszystkim hotelowym gościom. Oferowane produkty spełniają kilka zasadniczych funkcji – nie tylko wyciszą one podłogę, ale również sprawią, że we wnętrzu zapanuje ciepła, przyjemna atmosfera. Sprzedawane przez nas wykładziny hotelowe odznaczają się dobrą odpornością na odkształcenia włókna, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w strefach nawet najbardziej wzmożonego ruchu.

Wykładziny hotelowe – bogata oferta

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych propozycji dostępnych na rynku jest niezwykle duże zróżnicowanie asortymentu. W naszym sklepie znaleźć można wykładziny hotelowe w różnych wariantach stylistycznych, rozmiarowych i kolorystycznych. Każdy Klient znajdzie u nas produkt, który najlepiej odpowiadać będzie jego indywidualnym potrzebom.

Wykładziny hotelowe w atrakcyjnych cenach

W naszej firmie dbamy nie tylko o to, by oferowane produkty odznaczały się odpowiednią jakością, ale także o to, by proponowane ceny spełniły oczekiwania Klientów. Wykładziny hotelowe dostępne w naszym sklepie są przystępne pod względem finansowym i z pewnością pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej wymagające osoby. Na naszej stronie internetowej znaleźć można szczegółowe dane techniczne dotyczące poszczególnych wykładzin. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www