Wykładziny Tarkett

park-oak-mercury

W firmie PHU Fox staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Z tego względu oferujemy wyłącznie sprawdzone i nowoczesne wykładziny, pochodzące od uznanych producentów. Ciekawą propozycję stanowią wykładziny Tarkett, które znalazły zastosowanie w wielu branżach – od medycznej po sportową.

Wykładziny Tarkett – zróżnicowana oferta

W PHU Fox nieustannie uzupełniamy asortyment o coraz to nowe produkty. Wszystko po to, by móc odpowiadać na zróżnicowane i zmienne w czasie potrzeby Klientów. W naszej ofercie znaleźć można wykładziny Tarkett o różnorodnym zastosowaniu. Wśród nich m.in. wykładziny wodoodporne przeznaczone do instalacji, w których istnieje duże ryzyko kontaktu z wodą, wykładziny homogeniczne, które sprawdzą się w instytucjach użyteczności publicznej, w której panuje wzmożony ruch, czy też specjalne podłogi sportowe do tenisa, fitnessu czy sportów walki. Bogaty wybór sprawia, że każdy Klient może dopasować produkt do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to również kolorystyki oraz rozmiarów wykładziny.

Wykładziny Tarkett w atrakcyjnych cenach

Dostępne na naszej stronie produkty nie tylko odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością, ale nadto są niezwykle atrakcyjne pod względem finansowym. Ceny wykładzin zostały ustalone na takim poziomie, by nie narażać Klientów na nadmierne koszty. W połączeniu z dużym zróżnicowaniem oferty sprawiają one, że propozycja PHU Fox to prawdziwa okazja – zwłaszcza w porównaniu do innych do innych ofert dostępnych na rynku.

Wykładziny Tarkett – sprzedaż i montaż

Nawet najwyższej jakości wykładzina może nie spełnić dobrze swojej funkcji, jeśli zostanie zamontowana w nienależyty sposób. W PHU Fox zajmujemy się nie tylko sprzedażą wykładzin, ale również świadczeniem profesjonalnych usług montażu. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im świadczyć fachową i efektywną pomoc. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www