Wykładziny Balsan

tangents-contrast-light-grey

W skład naszej oferty wchodzi szereg wyjątkowych produktów przygotowanych w trosce o najbardziej wymagających Klientów. Wykładziny, które Państwu prezentujemy, pochodzą wyłącznie od uznanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość. Nie inaczej rzecz się ma w przypadku wykładzin Balsan. Te unikalne produkty odznaczają się ciekawym designem, który przyciągnie wzrok wszystkich zwolenników elegancji i nowoczesności.

Wykładziny Balsan – estetyczność i funkcjonalność

Oferowane wykładziny Balsan to nie tylko niezwykłe walory estetyczne, ale także wysoki poziom funkcjonalności. Produkty dostępne w PHU Fox cechują się dobrą odpornością na ścieranie oraz strzępienie i z tego względu mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach, w których panuje intensywny ruch. Co więcej, dzięki specjalnej strukturze produkty te dobrze tłumią hałas oraz skutecznie zapobiegają poślizgnięciom. W końcu też nie bez znaczenia jest fakt, że wykładziny Balsan są niezwykle przystępne w pielęgnacji i nie wymagają użycia specjalistycznych środków czyszczących.

Wykładziny Balsan – szerokie zastosowanie

Z uwagi na to, że wykładziny Balsan odznaczają się dobrymi właściwościami użytkowymi, można z powodzeniem stosować je w miejscach o zróżnicowanej intensywności ruchu. Oferowane produkty sprawdzą się nie tylko jako ciekawy element wystroju sypialni czy salonu, ale także w hotelach czy pensjonatach, gdzie od wykładzin – oprócz nietuzinkowego designu – wymaga się dobrej wytrzymałości na użytkowanie. Ze względu na duże zróżnicowanie oferty, każdy Klient ma możliwość wyboru produktu zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz przyszłym przeznaczeniem.

Wykładziny Balsan w przystępnych cenach

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych propozycji na rynku jest atrakcyjny cennik. Ceny naszych produktów zostały ustalone w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty – w tym danych technicznych poszczególnych modeli wykładzin – prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa usług.Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www