Wykładziny dywanowe Balsan – nowości w ofercie

23 września 2015
Fox_Tomasz
BALSAN

Wykładziny dywanowe Balsan – sprawdź co nowego mamy do zaoferowania

Uznany producent wykładzin dywanowych zarówno w płytce jak i w rolce, firma Balsan stale stara się sprostać oczekiwaniom klientów z różnych branż i segmentów przemysłu oraz usług: począwszy od właścicieli sklepów, poprzez szkoły i biura, hotele, aż po restauracje kończąc na mieszkaniach. Wykładziny dywanowe oferowane przez Balsan zaskakują – swoją świeżością i pomysłowością – designerzy prześcigają się w tym, żeby wykładzina nie była nudnym elementem drugiego planu wystroju wnętrz.

Czytając o podłodze, która może inspirować lub wpływać na nasze samopoczucie początkowo można uśmiechnąć się pod nosem. Dopiero przeglądając wzorniki wykładzin można dojść do wniosku, że wykładzina i podłoga są równie ważnym elementem wnętrza jak nowe meble lub kino domowe. Wykładzina być może nie wpływa na nas z taką bezpośredniością jak wyżej wymienione, to jednak wpływ ten da się z czasem na pewno odczuć.

Bogactwo wzornictwa i kolorów sprawi, że każdy poszukujący nowej wykładziny może stąd wyjść ze swoją rolką (lub kartonem płytek).


Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli, całą ofertę na wykładziny dywanowe Balsan tradycyjnie znaleźć można w naszym sklepie.

Season – Summer & Winter

Płytki dywanowe inspirowane porami roku.

Baw się kolorami dzięki nowej kolekcji płytek dywanowych: Summer & Winter. Dwa produkty uzupełniają się nawzajem we wspólnych kompozycjach, wnosząc światło, blask i ożywienie do pomieszczeń, od lata do zimy z dynamizmem, energią i witalnością!


District – Soho

Wykładzina, która pomoże stworzyć Ci zupełnie nową wizję Twojego biura.

Kolekcja płytek dywanowych, na którą składają się modele Soho, Odeon i Brooklyn. Świetnie spisuje się jako wykładzina do pomieszczeń biurowych wprowadzając powiew inspiracji swoim niezwykłym wyglądem, oraz efekt wsparcia w komforcie użytkowania.


Design Concept – Constellation

Elegancka wykładzina dywanowa welurowa drukowana, o gęstym i mocnym runie, z przeznaczeniem do pokoi i korytarzy, holów, restauracji, hoteli, biur, sklepów i muzeów.

Wspaniałe możliwości personalizacji wynikające z zaskakujących harmonii kolorów i wyrafinowanych lub bardziej żywiołowych ponadczasowych projektów grafik.


Infini Design – Kilt

Kolekcja Infini Projekt prezentuje nową koncepcję wykładzin tekstylnych inspirowanych odcieniami materiałów stosowanych w architekturze.

Bogactwo grafiki i materiałów sprawia, że to idealne rozwiązanie do podłóg w miejscach pracy, stając się źródłem nieskończonej emocjonalnej inspiracji.


Kup Infini Design – Kilt

Skontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www