Domotex 2024: Przegląd Najnowszych Trendów w Świecie Wykładzin

22 grudnia 2023
Fox_Tomasz
Domotex 2024

W świetle nieustannie ewoluującej branży designu i wyposażenia wnętrz, targi Domotex 2024 jak co roku staną się areną wystawową dla najnowszych trendów i innowacji związanych z wykładzinami podłogowymi. Odwiedzający będą mieli okazję eksplorować różnorodność produktów, śledzić technologiczne nowinki i odkrywać kierunki rozwoju ekologicznych praktyk. Poniżej przedstawiamy wstępny przegląd tego, co można spodziewać się na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych 2024 roku.

DOMOTEX 2024 | Home of Flooring

Targi odbędą się w Hannowerze w dniach 11-14.01.2024. To jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania partnerów biznesowych branży wykładzinowej. Odwiedzający DOMOTEX Hannover 2024 będą mieli okazję zapoznać się z obszerną prezentacją produktów, obejmującą wszystko, od luksusowych dywanów po solidne wykładziny podłogowe i drewniane parkiety.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zapoznania się z wyselekcjonowanymi prezentacjami technologii instalacyjnych i usług konserwacyjnych w sektorach dywanów, podłóg i ścian. Targi odwiedza prawie 35 000 profesjonalistów, maksymalizując możliwości biznesowe zarówno dla powracających, jak i nowych wystawców na międzynarodowej arenie podłogowej.

W poprzednich osobistych spotkaniach na targach uczestniczyło średnio ponad 1400 wystawców i 33 000 gości branżowych, a oczekuje się, że DOMOTEX 2024 powróci i odnotuje jeszcze większą liczbę frekwencji.

Więcej info, oraz bilety dostępne na domotex.deSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www