Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy na Budma 2018 – podsumowanie

7 lutego 2018
Fox_Tomasz
BUDMA 2018

Budma 2018 – relacja z imprezy

27. edycja targów BUDMA dobiegła końca. Jaki przebieg miała część imprezy skupiona wokół stanowiska Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy?

Przy obozie PSP w dniach od wtorku do piątku zapoznać się można było z nowościami produktowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami takich firm, jak: Forbo, Doellken, Lentex, Uzin, Mapei, Multicontract, oraz R-Tek i Stone Age. Uruchomiona została strefa, w której zasięgnąć można było porady, wymienić się doświadczeniami, bądź wziąć udział w dyskusji na tematy związane z branżą wykładziniarską.

Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin

Kulminacją programu PSP były, podobnie jak w latach ubiegłych, Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin. Od środy do czwartku przedstawiciele firm montujących wykładziny rywalizowali o tytuł Mistrza Polski Montażu Wykładzin 2018.

Pierwszego dnia zawodów uczestnicy mieli za zadanie zainstalować posadzkę według projektu konkursowego z użyciem wykładziny rulonowej Forbo Sphere, drugiego dnia – Forbo Flotex. Obydwa zadania odbywały się przy użyciu materiałów Doellken oraz Uzin.

Oceny prac dokonywali rzeczoznawcy PSP, oraz przedstawiciel firmy Doellken, w roli jurora dodatkowego.

W mistrzostwach udział wzięło 6 zawodników. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym zwycięzcą został Wojciech Dąbek z Opola. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy 🙂

Zdjęcia dzięki uprzejmości PSPSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www