Deski winylowe – nowe produkty od Designflooring

16 stycznia 2018
Fox_Tomasz
Designflooring LVT

Designflooring to europejska gałąź producenta podłoża działającego na całym globie. Według zapewnień producenta, ścisłe mechanizmy kontroli jakości na wszystkich etapach działania pozwalają uzyskać pewność, że produkt finalny, który trafia do klienta jest w idealnym stanie, gotowy do użycia.

Nowy produkt wprowadzony na rynek polski to seria desek winylowych z twardym rdzeniem. Seria ta to wynik inspiracji rysunkami drewna charakterystycznymi dla gatunków drzew występujących w europejskich i północnoamerykańskich lasach. Pomijając walory estetyczne najnowsze deski winylowe posiadają unikalne parametry techniczne, które przekładają się na możliwość redukcji przenikania hałasów dźwięków mechanicznych nawet o 19 decybeli. Bez konieczności stosowania specjalnego podkładu.


Technologia ta świetnie sprawi się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Omawiane deski winylowe mogą być montowane na większości dostępnych podłoży, bez potrzeby martwienia się o ubytki podłoża. Sprawdzą się zarówno na twardej powierzchni, jak ceramika i parkiet, a także na nierównym podłożu.

Produkty te mogą być także łatwo nacinane i łamane w procesie układania, bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Świetnie swoją rolę pełni system zatrzasków umożliwiających łączenie, pozwalających na tworzenie designerskich powierzchni. Bez użycia kleju i przy minimalnym przygotowaniu powierzchni.

Dodatkowe atuty to:

  • odporność na wodę
  • łatwe mycie i konserwacja
  • możliwość użycia wraz z ogrzewaniem podłogowym
  • posiadane atesty higieniczne, będące gwarancją bezpieczeństwa dla użytkowników.

Płytki LVT DesignflooringSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www