DOMOTEX 2021 staje się Domotex Digital Days

29 marca 2021
Fox_Tomasz
DOMOTEX DIGITAL DAYS 2021

Domotex 2021 staje się Domotex Digital Days

W wyniku ponownego wzrostu liczby zachorowań na koronawirusa Deutsche Messe AG, organizator targów DOMOTEX 2021 zdecydował o rezygnacji z planowanego hybrydowego formatu imprezy. Event po tym jak został przesunięty ze stycznia na maj, ma przybrać formę cyfrowej konferencji, której tematem będzie obecny stan, oraz przyszłość przemysłu podłogowego.

Wydarzenia pokroju DOMOTEX, które mają charakter wysokiej międzynarodowości zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających – wymagają wczesnego i skomplikowanego planowania. Biorąc pod uwagę niedawny wzrost zakażeń i towarzyszące obostrzenia w poruszaniu się i organizacji imprez, podjęta decyzja argumentowana jest przede wszystkim chęcią zapewnienia bezpieczeństwa wystawcom i odwiedzającym.

Niewątpliwym atutem fizycznej formy DOMOTEX była możliwość prezentowania i doświadczania produktów na żywo. Ta forma uczestnictwa sprzyjała również zawieraniu nowych znajomości w branży. DOMOTEX DIGITAL DAYS, czyli cyfrowa forma eventu postara się sprostać wymaganiom uczestników i prezenterów i zapewnić jak najbardziej efektywną i atrakcyjną formę przekazywania informacji, oraz budowania sieci kontaktów.

Cyfrowa konferencja odbędzie się 19-21 maja 2021 r.

Więcej informacji na domotex.deSkontaktuj się z naszymi fachowcami

Dział wykładzin:

Robert Lutomski
Beata Wojciechowska
Adam Jankowski
Piotr Balcerzak

Dział wykładzin:

Joanna Grzeszkiewicz

Doradztwo techniczne:

Zenon Marcinowski

Dział narzędzi; logistyka i administracja

Katarzyna Lewandowska

Kontakt odnośnie serwisu www